DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Airon Marine

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 17:38

Airon Marine

Airon Marine, Paolo Molinari’nin tutkusu ve tecrübesi sayesinde 1976 yılında Como Gölü kıyısında doğdu.

Walter Posca ile işbirliği içinde 25 yaşında, fantastik gövdesi için AIRON MARINE tarihinde kalacak olan ahşaptan ilk 36 ayağı tasarlayıp inşa ediyor. Şirketin amacının sadece suda güvenli değil, aynı zamanda konfor ve kalite sunan tekneler yapmak olacağı hemen ortaya çıkıyor.

AIRON MARINE tekne yelpazesi, yenilikçi hidrodinamik profillerle inşa edilmiştir: bunlar onları hız/ağırlık/güç denkleminde en yüksek seviyelere yerleştirir, bunun sonucunda tüketimde azalma, dalgada yumuşaklık, optimum navigasyon trimi sağlanır. kanatlar. Tamamen özelleştirilebilir iç mekanlar, en iyi İtalyan gemi inşa geleneğine göre işlenmiş değerli malzemelerden yapılmıştır.

AIRON MARINE, her bir bireysel müşterinin ihtiyaçlarını karşılayarak, her bir tekneyi açık bir şekilde benzersiz kılan, sürekli resmi teknik araştırmayı amaçlamaktadır.

Paolo Molinari, kendisi ve oğulları Camillo ve Tommaso’ya tekne hakkında kapsamlı bir bilgi ve sürüşte bir gelişme sunarak müşterisiyle doğrudan bir ilişki kurmaya devam ediyor.

AIRON MARINE teknelerini gelenek açısından avangart bir ürün haline getiren nitelikler ciddiyet, çalışma ve azimdir.

Boats Gruop