DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Majesty Yachts

Son Güncelleme :

14 Şubat 2024 - 21:48

Majesty Yachts

Majesty Yachts: Lüksün Yeniden Tanımı

Majesty Yachts, yaklaşık kırk yıldır, dünyanın en büyük tersanelerinden birini oluşturmak ve en yüksek standartlarda özel yatların inşasına adanmıştır. Dikey olarak entegre edilmiş yapım metodolojisi, zamanında teslimatın cazip avantajı ile üstün kalite, işçilik ve kişiselleştirme sunar. Dubai’deki lokasyonunda, 1.500’den fazla profesyonel tasarımcı, uzman mühendis ve yetenekli zanaatkar ile çalışmaktadır.

Her Majesty Yacht, benzersizdir. Şirket, sahiplerine her model için özenle seçilmiş çeşitli seçenekler arasından seçim yapma fırsatı sunar.

Majesty Yachts, dahili kontrol ve kendini işine adamış geniş bir üretim ekibi sayesinde, özelleştirilmiş bir yatı bir yıl veya daha kısa sürede ABD’ye teslim edebilir. Motorlar ve elektronik aksam dışında hemen hemen her bileşeni kendi bünyesinde üretirler.

Şirketin felsefesi, üstün kalite, zamansız tasarım ve üstün lükse sahip bir yat serisi yaratmaktır. Geniş iç hacim, geniş güverte alanları, büyük iç/dış mekan flybridgeleri, uzatılabilir balkonlar, su sporları garajları ve plaj kulüpleri gibi birçok özellik sunar. Geniş salonlar ve kesintisiz pencere duvarları, iç mekanlarda açıklık hissi yaratır ve bu da Majesty Yachts’ın imza özelliği haline gelir.

Majesty Yachts, yüksek düzeyde uzmanlık ve süreç kontrolü sayesinde yat tasarım ve yapım süreçlerinde üstün kalite elde eder. Aşılanmış kompozit yapı ve sandviç yapım sürecinin üstün gücü, çelik ve katı laminattan daha güçlü bir güç-ağırlık oranı sağlar. Ayrıca, müşterinin istediği herhangi bir uluslararası sınıflandırmayı inşa edebilirler.

Majesty Yachts’ın kanıtlanmış gövde tasarımları ve inşa metodolojisi, markayı gerçek okyanus aşan, okyanuslar arası küresel kaşifler haline getirir. Üstelik, önde gelen charter şartnamelerine ve uluslararası klas standartlarına uygun olarak inşa edilirler.

Boats Group